Úvodní strana » Hotel Orlické hory vybavení » Příležitostné akce

Příležitostné akce

Svatební hostiny v hotýlku Na mlýně

Pokud si přejete, aby Váš svatební den byl jako z pohádky, jsme pro Vás tou správnou volbou. Připravíme Vám romantickou svatbu, na kterou Vy ani Vaši přátelé nezapomenete. Bílé ubrusy, svatební servis, speciální svatební menu a svatební koordinátor, to vše pro Vás rádi zajistíme.

Svatební hostinu Vám můžeme připravit v salonku s kapacitou až 35 osob nebo na naší hotelové zahradě s párty stanem. Na přání pro Vás rádi zajistíme i svatební obřad, který se může konat přímo na zahradě u našeho hotýlku. Novomanželům nachystáme speciální novomanželský pokoj, svatebním hostům je k dispozici devět prostorných a útulných pokojů. Samozřejmostí je, že celý hotel by byl rezervován pouze pro Vás.

Vyberte si náš hotel a s radostí můžete konstatovat, že jste udělali tu nejlepší věc pro Váš šťastný den.

 

 

Oslavy, rodinné události

Rádi byste oslavili Vaše významná výročí, pracovní nebo studijní úspěchy a připravili rodině i přátelům nevšední překvapení? Připravíme pro Vás kompletní slavnostní výzdobu včetně cukrářských výrobků, pochutnat si můžete na vynikající tradiční české kuchyni nebo si můžete objednat privátní grilování a rožnění na naší hotelové zahradě.

Při oslavě narozenin Vašich dětí můžete využít náš prostorný dětský koutek plný hraček, který bude v té době k dispozici pouze Vám. Na přání Vám rádi zajistíme také speciální narozeninový program pro děti.

 

Firemní akce

Konferenční salonek je velmi dobře technicky vybaven a zajišťuje téměř absolutní konektivitu se všemi druhy zařízení, ktré budete potřebovat pro Vaše školení a prezentaci. Samozřejmostí je rychlé připojení k internetu prostřednictvím WIFI. 

Naším cílem je, abyste se u nás cítili jako doma. Pokud tedy bude Vaše skupina čítat více než 20 osob, garantujeme Vám, že celý hotel bude rezervován jen pro Vás. Nikdo Vás nebude rušit, tedy efekt a pocit z Vaší akce se celkově znásobí.

Naše zkušenosti říkají, že kvalita jídla a občerstvení hraje v celkovém dojmu školení nebo jednání velmi významnou roli. Proto jsme připraveni Vám nabídnout kompletní cateringový servis a vyjít Vám maximálně vstříc ve Vašich přáních a požadavcích. Ať se jedná o cofee breaky, bankety nebo rauty, vše očekávejte na velmi vysoké úrovni včetně příjemné a ochotné obsluhy.

Těšíme se na Vás v našem hotýlku.

 

Rezervace a informace     

book-159880_1280.png

Telefon : 778 067 167
Email: hotel.namlyne@gmail.com

Všechny rezervace musí být provedeny písemně, proto prosíme, využijte náš rezervační formulář


facebook-1799690_1280.png