Hodnocení hostů

 22.2.2017 (pobyt 17.-19.2.2017)

Krásné pokoje, výborná kuchyně, perfektní komunikace s personálem, děkujeme za fajn pobyt. Vadili nám snad jen prudší schody k pokoji. Parkování u hotelu je fajn, dobrá dostupnost (v zimě), všude blízko...


15.2.2017 (pobyt 7.-9.2.2017)

Všechno proběhlo bez problémů, příjemné jednání.


27.1.2017 (pobyt 20.-24.1.2017)

Chceme velmi poděkovat personálu v kuchyni za velkou ochotu a vstřícnost v mém stravování, neboť jsem vegetarián, předem jsem to nenahlásila a i tak jsem dostala vše podle představ. Jsem velmi překvapená a spokojená s kvalitou jídla i velikostí porce. Děkuji. Hotýlek určitě doporučím dále.


17.1.2017 (pobyt 12.-15.1.2017)

Super pobyt, byli jsme tu již podruhé a opět musím říct super! Zařízení na úrovni, čistota, ochota personálu, kteří jsou navíc příjemní a milí. Jídlo výborné.Určitě se opět vrátíme. Jen škoda, že není sjezdovka hned u hotelu :-)


Zdravíme a děkujeme. Budeme Vás doporučovat.

Kolmá, září 2016

 

Užili jsme si pohodový pobyt i s masáží. Dobře jsme se najedli, jen počasí nám moc nevyšlo :-( Nejspíš přijedeme ještě i v zimě.

Díky Pacovský, září 2016

 

Děkujeme za příjemnou dovolenou, vše bylo tak, jak jste slíbili. S díkem a pozdravem Novotní

Novotní, srpen 2016

 

Ve čtvrtek jsme odjížděli. Naprostá spokojenost. Je tam nádherný klid , jako by se čas zastavil. Krásná příroda kde nabijete úžasně energii a odpočinete si. Po okolí jsou pěkné procházky. Potom je to na kolo nebo auto.Pro rodiny ideální. Personál ochotný a laskavý.Prostředí čisté a jídlo dobré.Ale velmi doporučuji. 

Děkujeme Merfaitovi (červenec 2016)

 

Klidná dovolená - je tu klid, žádný ruch velkoměsta nebo lyžařských center, prostě ticho. Ani na hotelu nebyl žádný velký ruch! Škoda, že jsou všechny pokoje do schodů, unavené nohy z procházek a menšího lyžování už bolely, ale dostali jsme se i na masáž, takže dobré. Jídlo bychom snesli trošku lepšejší, ale je fakt, že jsme dost nároční.

Díky.

Proutní, Litomyšl (leden 2016)

 

Výborný lednový relax. Mysleli jsme, že když objednáváme dovolenou na leden, že bude určitě sníh, ale spletli jsme se. Sněhu málo :-( Ale díky za relaxační zónu! Skvěle jsme si odpočinuli. V pracovní dny na něco takového čas nemáme a tak jsme si to u Vás dokonale vychutnali. Zapomněli jsme na starosti, práci, dobře se vyspali i najedli :-)

Díky.

Strakovi, Brno (leden 2016)

 

Děkujeme, že jste nám umožnili mít u Vás náš speciální večírek "Mouline rouge".

Večírek se opravdu vydařil, byli jsme naprosto spokojeni! Příště vymyslíme jiné téma a zase rádi přijedeme.

Skupinka "Mouline rouge", Brno (prosinec 2015)

 

Strávili jsme u Vás 3 pěkné dny. Měli jsme štěstí na počasí, děti lítali venku, nikomu jejich rámus a řádění nevadilo - většinou se na nás na hotelích dívají skrz prsty, ale tady byla pohoda. Je pro nás důležité, když jsou hoteliéři vstřícní k dětem. Venku je tu pro ně dostatečné vybavení. I kuchyně je přizpůsobena dětem a nic nebylo problém.

Děkujeme.

Střižní, Javornice (listopad 2015)

 

Jeli jsme na cyklistickou dovolenou, ubytování pro nás nehrálo až tak velkou roli, ale byli jsme příjemně překvapeni. Z jídel se dalo v pohodě vybrat, pokoje hezky vybavené a nové. Jen možnost večerního programu bychom potřebovali pestřejší, ale je prý v plánu vířivka a tak, tak snad příště.

Díky.

"Banda cyklistů", Ochoz u Brna (říjen 2015)

 

Děkujeme za krásné ubytování, byla u Vás pohoda, nic nám nechybělo. Budeme Vás doporučovat a při cestě kolem se určitě zastavíme. Těšíme se na Vaši plánovanou wellnes zónu.

Borkovi, Blansko (září 2015)

 Z DŮVODU REKONSTRUKCE DOČASNĚ UZAVŘENO


Wellness mezonetový apartmán

IMG-20190126-WA0005.jpg


Svatba na Hotýlku Na Mlýně

IMG-20200628-WA0041.jpg


 

Rezervace a informace     

book-159880_1280.png

Telefon : 778 067 167
Email: hotel.namlyne@gmail.com

Všechny rezervace musí být provedeny písemně, proto prosíme, využijte náš rezervační formulář


facebook-1799690_1280.png