Úvodní strana » Hotel Orlické hory vybavení » Příležitostné akce

Příležitostné akce

Svatební hostiny v hotýlku Na mlýně

Pokud si přejete, aby Váš svatební den byl jako z pohádky, jsme pro Vás tou správnou volbou. Připravíme Vám romantickou svatbu, na kterou Vy ani Vaši přátelé nezapomenete. Bílé ubrusy, svatební servis, speciální svatební menu, to vše pro Vás rádi zajistíme.

Svatební hostinu Vám můžeme připravit v salonku s kapacitou až 35 osob nebo na naší hotelové zahradě s párty stanem. Na přání pro Vás rádi zajistíme i svatební obřad, který se může konat přímo na zahradě u našeho hotýlku. Novomanželům nachystáme novomanželský apartmán, svatebním hostům je k dispozici deset prostorných a útulných pokojů. Samozřejmostí je, že celý hotel by byl rezervován pouze pro Vás.

Vyberte si náš hotel a s radostí můžete konstatovat, že jste udělali tu nejlepší věc pro Váš šťastný den.

 

 

Oslavy, rodinné události

Rádi byste oslavili Vaše významná výročí, pracovní nebo studijní úspěchy a připravili rodině i přátelům nevšední překvapení? Připravíme pro Vás kompletní slavnostní výzdobu včetně cukrářských výrobků, pochutnat si můžete na vynikající tradiční české kuchyni nebo si můžete objednat privátní grilování a rožnění na naší hotelové zahradě.

Při oslavě narozenin Vašich dětí můžete využít náš prostorný dětský koutek plný hraček, který bude v té době k dispozici pouze Vám. Na přání Vám rádi zajistíme také speciální narozeninový program pro děti.

 

Firemní akce

Konferenční salonek je velmi dobře technicky vybaven a zajišťuje téměř absolutní konektivitu se všemi druhy zařízení, ktré budete potřebovat pro Vaše školení a prezentaci. Samozřejmostí je rychlé připojení k internetu prostřednictvím WIFI. 

Naším cílem je, abyste se u nás cítili jako doma. Pokud tedy bude Vaše skupina čítat více než 20 osob, garantujeme Vám, že celý hotel bude rezervován jen pro Vás. Nikdo Vás nebude rušit, tedy efekt a pocit z Vaší akce se celkově znásobí.

Naše zkušenosti říkají, že kvalita jídla a občerstvení hraje v celkovém dojmu školení nebo jednání velmi významnou roli. Proto jsme připraveni Vám nabídnout kompletní cateringový servis a vyjít Vám maximálně vstříc ve Vašich přáních a požadavcích. Ať se jedná o cofee breaky, bankety nebo rauty, vše očekávejte na velmi vysoké úrovni včetně příjemné a ochotné obsluhy.

Těšíme se na Vás v našem hotýlku.

 RESTAURACE UZAVŘENA


Možnost pronajmutí celého Hotýlku 


Wellness mezonetový apartmán

IMG-20190126-WA0005.jpg


Svatba na Hotýlku Na Mlýně

IMG-20200628-WA0041.jpg


 

Rezervace a informace     

book-159880_1280.png

Telefon : 778 067 167
Email: hotel.namlyne@gmail.com

Všechny rezervace musí být provedeny písemně, proto prosíme, využijte náš rezervační formulář


facebook-1799690_1280.png